W dniach 15.07 - 27.07.2012 r. odbyły się kolonie dla uczestników świetlicy i DOS w Poroninie obok Zakopanego.
Według przeprowadzonego rozpoznania sprawy wszyscy uczestnicy wrócili zadowoleni z wypoczynku :) Już za niedługo opublikujemy zdjęcia z tego wydarzenia.
red. Grzegorz Witkowski