I po koloniach :)

W dniach 15.07 - 27.07.2012 r. odbyły się kolonie dla uczestników świetlicy i DOS w Poroninie obok Zakopanego. 

Według przeprowadzonego rozpoznania sprawy wszyscy uczestnicy wrócili zadowoleni z wypoczynku :)  Już za niedługo opublikujemy zdjęcia z tego wydarzenia.

red. Grzegorz Witkowski