Plan na wakacje !!!

     Znamy już plan na wakacje w świetlicy :) Oczywiście będzie się duuuuużo działo. Najważniejszym wydarzeniem są oczywiście kolonie (w Poroninie obok Zakopanego), ale mamy też wiele atrakcji "na miejscu" m.in. basen -Bugla, kręcenie filmu, grill, wycieczki, turniej sportowy, wypad na rolki i rowery, mecz rugby, wyjście na seans itd.... Długo by wymieniać, więc po wszystkie szczegóły odsyłam do działu z planem lub wystarczy, że klikniecie TUTAJ :)

Będzie też kilka niespodzianek dla Was.
Zapraszamy na wspólne spędzanie wakacji z nami :)



red. Grzegorz Witkowski