Znamy już plan na
wakacje w świetlicy :) Oczywiście będzie się duuuuużo działo. Najważniejszym wydarzeniem są oczywiście
kolonie (w Poroninie obok Zakopanego), ale mamy też wiele atrakcji "na miejscu" m.in.
basen -Bugla, kręcenie filmu, grill, wycieczki, turniej sportowy, wypad na rolki i rowery, mecz rugby, wyjście na seans itd.... Długo by wymieniać, więc po wszystkie szczegóły odsyłam do działu z planem lub wystarczy, że klikniecie
TUTAJ :)
Będzie też kilka niespodzianek dla Was.
Zapraszamy na wspólne spędzanie wakacji z nami :)
red. Grzegorz Witkowski