W dniu 25 maja 2012 roku, ekipa ogrodników w składzie: Karol, Gucio, p. Grzesiu i p. Bartek stworzyli przepiękny ogródek pod naszymi oknami. Ogrodnicy pracowali w pocie czoła, aby ogródek był jedyny w swoim rodzaju!! Paulina jako jedyna w tym dniu przedstawicielka płci pięknej, dzielnie dbała "o swoich" mężczyzn, przygotowując im posiłek.
red. Agnieszka Ziołkowska