Zabawa była przednia a to głównie za sprawą uczestników obozu. Mnóstwo wspomnień wrażeń i klika pamiątek po tych wakacjach będzie Nam poprawiało humory w długie jesienne wieczory ;)
red. Grzegorz Witkowski
... bo świat nie cierpi nudy
Niezmiennie każdego roku, 14 lutego celebrujemy Walentynki zwane również Dniem Zakochanych. Nie inaczej będzie na Świetlicy. Zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w zajęciach Walentynkowych, które przygotują dla Was p. Daria, p. Martyna i p. Bartek. Przypominamy jednocześnie o funkcjonowaniu naszej Poczty Walentynkowej - skrzynkę na listy znajdziecie w sali plastycznej.