15 - lecie Stowarzyszenia na Rzecz Rodziny

Rok 1997 to dla naszego ośrodka ważna data. Dnia 18 maja 2012 roku Stowarzyszenie na Rzecz Rodziny obchodziło 15 rocznicę istnienia. Przy ulicy Pudlerskiej 22 o godzinie 17.30 odbyło się spotkanie z tej okazji. Gośćmi, którzy wystąpili były: zespół projektu "Muzyka łączy pokolenia" oraz (mój ulubiony) zespół UNIVERSE, reprezentowany przez Henryka Czicha i Wojciecha Wesołeka. Podczas recitalu zespół Universe wykonał swoje największe przeboje. Ze świetlicy została wysłana delegacja składająca się z: Pauliny, Wojtka, Oli i mnie wraz z naszymi wychowawcami: p. Asią, p. Bożeną, p. Łukaszem, p. Bartkiem oraz p. Grzesiem. Na tę okazję powstał kilkuminutowy film, przedstawiający najważniejsze wydarzenia oraz działalność wszystkich działań prowadzonych przez Stowarzyszeniu na Rzecz Rodziny na przestrzeni minionych 15 lat.

red. Agnieszka Ziołkowska