Świetlicowe ferie zimowe.

Tego roczne ferie zimowe zapowiadają się bardzo ciekawie. Będą między innymi:
- dwukrotne zajęcia na basenie
- wyjście na imprezę, która odbędzie się w ośrodku na ul. Pudlerskiej
- dyskoteka karnawałowa
- wyjście do Leśniczówki
- oraz wyjście do kręgielni
Zabawy będzie mnóstwo :)


Dokładny plan zajęć znajdziesz TU <---kliknij
red. Agnieszka Ziołkowska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat tego posta ;)