Tego roczne ferie zimowe zapowiadają się bardzo ciekawie. Będą między innymi:
- dwukrotne zajęcia na basenie
- wyjście na imprezę, która odbędzie się w ośrodku na ul. Pudlerskiej
- dyskoteka karnawałowa
- wyjście do Leśniczówki
- oraz wyjście do kręgielni
- oraz wyjście do kręgielni
Zabawy będzie mnóstwo :)
red. Agnieszka Ziołkowska
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Podziel się z nami swoją opinią na temat tego posta ;)