My też gramy z POMPĄ! //Stowarzyszenie i WOŚP//


Już 8 stycznia 2012 roku Stowarzyszenie na Rzecz Rodziny wyruszy z 120 wolontariuszami na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy! Oczywiście jako wolontariuszy nie może zabraknąć również uczestników naszej Świetlicy, którzy pomogą zbierać fundusze na zakup najnowocześniejszych urządzeń dla ratowania życia wcześniaków oraz pomp insulinowych dla kobiet ciężarnych z cukrzycą. Harmonogram Chorzowskiego WOŚPu jest poniżej. Bądź tam razem z nami!
red. Grzegorz Witkowski


XX FINAŁ
 GRAMY Z POMPĄ!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat tego posta ;)