W dniu 27 stycznia 2012 roku grupa starsza w składzie: Ola i Agnieszka (na zdjęciu), Monika, Karol, Aneta oraz p. Bartek wybrali się na łyżwy na lodowisko AKS. Większość osób była na lodowisku po raz pierwszy. Na taflę lodu weszli: p. Bartek (który jeździł najdłużej), Agnieszka, Monika i Ola. Pomimo złej pogody wszyscy dobrze się bawiliśmy. Było super!!
red. Agnieszka Ziołkowska

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Podziel się z nami swoją opinią na temat tego posta ;)