Relacja z uroczystości Wigilijnej

     Uroczysta wigilia dla wychowanków odbyła się zgodnie z ustaleniami w Ośrodku na ul. Pudlerskiej 22. Na uroczystość przybyło mnóstwo dzieci ze wszystkich placówek Stowarzyszenia na Rzecz Rodziny tj. naszej Świetlicy „Pod Mychą”, programu „Świat Jest Mój” oraz organizującego wieczerzę Dziennego Ośrodka Socjoterapii dla Dzieci i Młodzieży.

     Impreza prowadzona była przez studentów Kolegium Pracowników Służb Społecznych. Specjalne wykonanie kolęd zaprezentowali bracia zakonni, którzy również gościli na Sali. Na uroczystości nie mogło zabraknąć również prezesa SNRR Pana Roberta Gierka oraz wychowawców w/w placówek. Dodatkową niespodziankę sprawiła swoim przyjściem była wychowawczyni DOSdDiM Pani Jagoda Niedbała.

     Ponadto w programie imprezy pojawiły się trzy występy wykonane przez naszą Świetlicę (grupa młodsza: występ artystyczny z odśpiewaniem kolędy, grupa starsza jasełka, i wspólny występ taneczny), Ośrodek Socjoterapii (występ taneczny) oraz projekcja filmu wychowanków DOSdDiM przedstawiająca parodię teledysku. Na zakończenie imprezy wyświetlono film zawierający życzenia świąteczne dla wszystkich składane przez wychowanków i pracowników SNRR. Zdjęcia z całej uroczystości znajdziecie już za kilka dni w naszej galerii.

     Ze swojej strony Redakcja Świetlicowego Bloga „Pod Mychą” życzy wszystkim odwiedzającym nasz portal, wesołych, radosnych i pełnych miłości Świąt oraz szczęśliwego Nowego 2012 Roku!

Red. Grzegorz Witkowski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat tego posta ;)