Świetlicowy Blog Pod Mychą
... bo świat nie cierpi nudy
Wigilia
Dnia 22.12.2011 w ośrodku przy ul. Pudlerskiej 22 odbędzie się Wigilia dla wszystkich wychowanków naszych placówek. Zaczniemy ją o godzinie 17.00.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Podziel się z nami swoją opinią na temat tego posta ;)
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Podziel się z nami swoją opinią na temat tego posta ;)