Wigilia

Dnia 22.12.2011 w ośrodku przy ul. Pudlerskiej 22 odbędzie się Wigilia dla wszystkich wychowanków naszych placówek. Zaczniemy ją o godzinie 17.00.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat tego posta ;)