Nabór w DOSdDiM !

Nasi partnerzy - Dzienny Ośrodek Socjoterapii dla Dzieci i Młodzieży - od początku października 2011r. prowadzą kolejny nabór nowych uczestników ośrodka. Jeśli chcesz przyjść i zobaczyć co dzieje się na co dzień w ośrodku zapraszamy codziennie od 15.00 do 20.00 na ulicę Pudlerską 22. Zapraszamy!



Po więcej informacji o ośrodku odsyłamy na stronę Dziennego Ośrodka Socjoterapii dla Dzieci i Młodzieży: kliknij TUTAJ

red. Grzegorz Witkowski

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat tego posta ;)