Wypad do Planetarium

Dnia 28.10.2011r. grupa starsza wybrała się do Planetarium na spektakl pt. ''Sąsiedzi Ziemi''. Spektakl rozpoczął się o godzinie 17.00 i trwał 45min. Opowiadał o planetach zwanych sąsiadami Ziemi tzn. Merkurym, Wenus i Marsie. Byliśmy tam stałą ekipą czyli: Aneta S., Karol K., Aga Z., Monika Z. oraz p. Bartek H.  Bardzo nam się podobało, ponieważ niektórzy byli tam pierwszy raz i wszystko zrobiło na nas wielkie wrażenie
Chcielibyśmy powtórzyć ten wypad!

red. Aneta Strąk

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat tego posta ;)