Świetlicowa Noc Filmowa

Relacja z nocy filmowej dla ''Grupy Starszej''.
''Świetlicowa noc filmowa'' odbyła się dnia 21-22 października 2011r. Rozpoczęła się o godzinie 21.00, a to kilka filmy które oglądaliśmy:
   -Mamma Mia
   -Efekt Motyla
   -Gamer
   -Taxi 4
   -Dziewczyny z drużyny
   -Percy Jackson i złodziej pioruna.
Atmosfera była całkiem fajna. Prawie wszyscy dotrzymaliśmy do końca oprócz p.Grzegorza W. i Moniki Z. którzy ''odpadli'' w okolicy godziny 6.00 rano. Było po prostu super! Nie potrafimy doczekać się kolejnej nocki.

red. Agnieszka Ziołkowska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Podziel się z nami swoją opinią na temat tego posta ;)