Relacja z nocy filmowej dla ''Grupy Starszej''.
''Świetlicowa noc filmowa'' odbyła się dnia 21-22 października 2011r. Rozpoczęła się o godzinie 21.00, a to kilka filmy które oglądaliśmy:-Mamma Mia
-Efekt Motyla
-Gamer
-Taxi 4
-Dziewczyny z drużyny
-Percy Jackson i złodziej pioruna.
Atmosfera była całkiem fajna. Prawie wszyscy dotrzymaliśmy do końca oprócz p.Grzegorza W. i Moniki Z. którzy ''odpadli'' w okolicy godziny 6.00 rano. Było po prostu super! Nie potrafimy doczekać się kolejnej nocki.
red. Agnieszka Ziołkowska
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Podziel się z nami swoją opinią na temat tego posta ;)