Dnia 27.10.2011r. odbyła się dyskoteka z okazji dnia Halloween. Wszyscy bardzo dobrze się bawili i w ramach zabawy każdy przebrał się za jakąś postać. Pojawiło się dużo ciekawych strojów i po długim głosowaniu jury wybrano 3 najciekawsze. Grupa taneczna ''Trendy'' zatańczyła 1 pokazowy układ dla reszty uczestników. Na koniec dyskoteki wszyscy zatańczyli wspólny układ.
Do zabawy dołączył p. Grzesiu, tańcząc w towarzystwie Anety S. Zabawa była świetna.
Trzeba to powtórzyć.
red. Monika Ziołkowska
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Podziel się z nami swoją opinią na temat tego posta ;)