Z piątku na sobotę (21 - 22.10.2011 r.) odbędzie się Świetlicowa Noc Filmowa dla Grupy Starszej! Spotkanie o godzinie 15.00 rozpocznie kameralna impreza grupy przy udziale Pana Bartka. Przewidywana godzina rozpoczęcia projekcji filmów: 21.00 z udziałem Pana Grzegorza. Zakończenie imprezy planowane w sobotę na godzinę 10.00 przy porannej kawie :)
Przed projekcją filmową odbędzie się również I Zebranie Redakcji Bloga Świetlicy Pod Mychą na której zostaną wybrani: koordynator, redaktor prowadzący, reporterzy, felietoniści i fotografowie.
Informacje o składzie redakcji i relacja z nocki filmowej już wkrótce!

Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Podziel się z nami swoją opinią na temat tego posta ;)