Kulą po torze :)

17 sierpnia tego roku p. Ewcia i p. Łukasz ze świetlicową ekipą w składzie: Aga, Wojtuś, Sandra, Patrycja i Bartek wyskoczyli na kręgle i bilard do RENOMY w Siemianowicach Śląskich. Podczas wyjścia opanowaliśmy przeróżne style rzutu kulą: tyłem, przodem, oburącz i ze wślizgiem. Walka była zacięta ale nikt nie doznał obrażeń fizycznych. :) Zwyciężyli najlepsi - czyli wszyscy!! Mieliśmy także okazję zmierzyć się na kije i bile opanowując dwa stoły bilardowe. By pooglądać zdjęcia z tego wydarzenia kliknij TUTAJ



red. Agnieszka Ziołkowska