"PSY - Gangnam style " - hit tej jesieni! Świetlica pod Mychą nie mogła przejść obok obojętnie. Nasz wychowawca p. Łukasz wpadł na świetny pomysł - wszyscy wychowankowie wraz z p. Ewą i p. Łukaszem we wtorek, w świetlicy tańczyli do w/w piosenki. Oczywiście był to taniec z teledysku, czyli "horse dance". W świetlicy rozmieszczono lampy, laser i głośniki - prawie jak na dyskotece. I wreszcie zaczęliśmy tańczyć! Zostało to nagrane i utworzono film, więc... Musicie trochę poczekać. :)
red. Agnieszka Ziołkowska